Доставка квітів Кривий Ріг

Вартість доставки 8 березня складає 99 грн,

дальні райони 175 грн.

Доставка квітів по Кривому Розі лише 79 грн.!

  (в денний час)

 

Замовити доставку можна:


на кілька днів уперед;

на завтра;

на сьогодні;

протягом 3-х годин;

на певний час;

 


Доставка у дальні райони Кривого Рогу

 

Вартість доставки на ПівдГЗК, Карачуни, Всебратське, Смичка, Макулан, Гданцевка, Карнаватка, Більшовик (ресторан "Природа"), 8-а міськ.лікарня, ПівнГЗК, Даманський, Довгинцівський часний сектор - 145 грн.

 

Доставка в Інгулець та прилеглі села

 

Вартість доставки в Інгулець – 650 грн., Широке (Широківський район) – 850 грн., Радушне – 650 грн., Софіївка – 850 грн., Девладове – 850 грн., Жовті Води – 850 грн. Доставка квітів у прилеглі села здійснюється за спеціальними тарифами. Уточнити вартість ви зможете у менеджера.

 

Доставка у денний час

 

Доставка квітів по Кривому Рогу здійснюється щодня з 9:00 до 18:00. Квіти у належному вигляді доставляють наші водії, які завжди пунктуальні та ввічливі.

 

Термінова доставка

 

Термінова доставка здійснюється протягом 2-х годин, з моменту оплати замовлення. Термінова доставка має бути погоджена з менеджером.

 

Нічна доставка

У зв'язку з військовим станом виконання нічних доставок призупинено.

 

Нічна доставка квітів по Кривому Рогу (20:00 – 9:00) оплачується за іншою тарифікацією. Доставка квітів з 7.05 до 8.00 – плюс 100 грн. до звичайного тарифу, з 8.05 до 9.00 – плюс 50 грн. Доставка квітів з 20.00 до 21.00 – плюс 50 грн. до звичайного тарифу, з 21.05 до 22.00 – плюс 100 грн. Доставка з 22.05 до 7.00 – плюс 300 грн. до звичайного тарифу. Нічна доставка квітів обов'язково має бути погоджена з менеджером!

 

Звертаємо Вашу увагу!

 

Замовлення "на сьогодні" приймаються до 16:00.

Доставка квітів у ранковий час (з 9:00 до 11:00) виконується під час оплати замовлення до 19:00 попереднього дня.

 

Повторна доставка

У випадку, якщо замовник вказав точний час доставки та адресу, без телефону одержувача, та доставка була виконана, але одержувача не виявилося за вказаною адресою, кур'єр очікує не більше 5 хвилин. У разі необхідності повторної доставки з вини замовника/одержувача (відсутність одержувача за вказаною адресою, або у вказаний час), доставка відбудеться у вказаний кур'єром час, та вартість її становитиме 150 грн. (крім Інгульця та передмістя).

 

Самовивіз

 

Ви можете самостійно забрати замовлення у нашому магазині за адресою: м. Кривий Ріг, м-н Сонячний, 60,  з 9.00 до 20.00, без перерви та вихідних. Також у нашому магазині флористи можуть зібрати букет з будь-яких квітів на Ваш розсуд.

 

Будь ласка, зверніть увагу, що процес складання букету займає в середньому 20-30 хвилин, тому, якщо Ви поспішаєте, при виборі букету (для самовивезення) з основного каталогу товарів, попередньо замовте його на сайті, або по телефону, щоб він був готовий до Вашого приїзду.

 

Статус замовлення

 

Ми розуміємо, як для Вас важливо знати, що відбувається з Вашим замовленням. Тому ми інформуємо наших клієнтів про етапи роботи із замовленням. Для цього Вам необхідно вказати адресу електронної пошти або номер мобільного телефону і ми надішлемо Вам інформацію про отримання замовлення, оплату за замовлення, доставку замовлення.

 

Часто задавані питання

 

- Чи дзвоните Ви одержувачу перед доставкою?

 

Менеджер дзвонить одержувачу у разі, якщо замовник не впевнений, чи буде одержувач у вказаному місці у вказаний час. Також кур'єр дзвонить одержувачу у тому випадку, якщо не може знайти вказану адресу, або не може потрапити до будівлі. Якщо Ви не впевнені, що одержувач буде за вказаною адресою у вказаний час, вкажіть про це у примітках до замовлення. Тоді ми заздалегідь уточнимо інформацію у отримувача телефоном.

 

- Що, якщо одержувач не виявиться за цією адресою в момент доставки?

 

В даному випадку ми виконуємо повторну доставку за вказаною на замовлення, або іншою адресою. Повторна доставка оплачується залежно від адреси доставки, її вартість розрахує Вам і вкаже менеджер. Повторна доставка здійснюється після доплати та ставиться в чергу доставок.

 

- Як я дізнаюся, що замовлення доставлено?

 

Ми повідомимо Вас про виконання доставки SMS-повідомленням на телефон, або електронною поштою, залежно від того, які контактні дані Ви вказали при оформленні замовлення.